Szanowni Państwo

Jesteśmy pozytywnie nastawieni do życia i ludzi, mamy wiele pomysłów i wiemy jak je zrealizować. Działamy społecznie, ale prawie żaden projekt nie da się zrealizować bez pieniędzy. Niestety żyjemy w świecie, w którym nie można obejść się bez pieniędzy.

Fundusze na realizację celów statutowych zdobywamy na różne sposoby, sięgamy do różnych źródeł. Robimy  zbiórki publiczne, pozyskujemy środki z „1 %”, prosimy o pomoc naszych wspaniałych darczyńców? przyjaciół? sponsorów? Najwięcej pieniędzy możemy pozyskać pisząc wnioski do rozmaitych instytucji publicznych i prywatnych. Jednakże większość z nich wymaga tzw. „wkładu własnego”.

Dlatego jeżeli uważacie, że to co robimy jest ważne wesprzyjcie nas finansowo. Każda, nawet niewielka kwota może spowodować, że nasze kolejne działania będą ciekawsze i obejmą większą liczbę osób.

Wasza mała darowizna to wielka radość dla  naszych podopiecznych!

Marzenna Modrzejewska
Prezes Fundacji Jedynka Dzieciom

 Aby dokonać wpłaty wystarczy wybrać ikonę banku 
 w którym posiadacie konto i postępować zgodnie z instrukcją. 

Akceptuję Regulamin płatności
oraz
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dotpay S.A. 30-552 Kraków (Polska), Wielicka 72 dla potrzeb realizacji procesu płatności zgodnie z obowiązującymi przepisami (Ustawa z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami). Mam prawo wglądu i poprawiania swoich danych.