Publiczne zbiórki pieniędzy w roku 2013

Fundacja Jedynka Dzieciom od września 2013 roku rozpoczęła kolejne zbiórki publiczne, które miały na celu sprzedaż cegiełek wartościowych, a dochód ze sprzedaży miał zasilić konto Fundacji, by środki tam zebrane umożliwiły wspieranie sportu i edukacji. Od początku roku szkolnego 2013/2014 Fundacja Jedynka Dzieciom zorganizowała już dwie zbiórki publiczne:

14-15 września 2013 – zbiórka publiczna podczas trwania Jarmarku Cysterskiego
od 20 września do 31 grudnia 2013 – zbiórka publiczna na terenie targowiska miejskiego w Pelplinie
Dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców naszych uczniów, oraz wszystkich darczyńców, m.in. p. Jarosława Kocur, p. Stanisława Rąbały, piekarni p. Leszka Melera oraz wielu innych ludzi dobrego serca ze sprzedaży cegiełek wartościowych uzyskaliśmy już kwotę 5260,86zł. I działamy nadal… w każda sobotę „nasi” rodzice nadal zaoferowali swoją pomoc i czas, podczas sprzedaży gorącej, pysznej zupy na targowisku miejskim. Za co z całego serca DZIĘKUJEMY.
Z funduszy pozyskanych dzięki sprzedaży cegiełek wartościowych zakupiliśmy: stół cateringowy i namiot ogrodowy (służą w każdą sobotę na targowisku miejskim), 3 wieże Philips, 5 radioodtwarzaczy Hyundai oraz pomoce dydaktyczne do naszych klas – mapy ścienne i duży podświetlany globus.
Fundacja Jedynka Dzieciom jeszcze raz w tym miejscu składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włączają się w jej szlachetne cele oraz liczy na dalszą współpracę i gotowość do podejmowania kolejnych działań dla dobra dzieci i młodzieży naszej szkoły.
Kinga Jaworska